Gebze’nin ilk sanayi stüdyosu açıldı

Gebze’de sosyal medya yönetimi, reklam, tanıtım ve ajans hizmetleri alanın da önemli işlere imza atan Fil Ajans, Eskihisar da hizmete açtığı stüdyosu ile bölgemizde ki önemli bir açığı ortadan kaldırmış oldu.

Eskihisar Camii karşısında ki Fil Ajans’ın sanayi stüdyosunun açılışına Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler, GTO Meclis Başkanı Oğuz Şerifalioğlu, KOTSİAD Genel Başkanı Erkan Gül, KOTSİAD Gebze Şube Başkanı Muhammet Cihad Demirtaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, TGF Genel Sekreter Yardımcısı Levent Altun, Bukan Yönetim Kurulu Başkanı Miktad Aydın ve Yücel Yılmazel, Efsu Sigorta ve Efsu Anaokulu Yönetim Kurulu Başkanı Nazan Çokur, Sin Koleji Genel Müdürü Yavuz Selim Uzun ve Anaokulu Müdürü Semih Angı, Oxabrasive Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Tekin Güçtekin, Gemiboraker Dernek Başkanı Semih Dinçer ve çok sayıda seçkin davetli katıldı. GüserenParlakoğlu’nun Gebze’ye kazandırdığı sanayi stüdyosunun açılışında, Parlakoğlu’nun annesi Sevinç ve Babası Saim Parlakoğlu, ablası Eif Alabaş ve kızı Beren de kusursuz bir ev sahipliği yaptı.

FARK YARATAN AÇILIŞ
Sanayi kenti Gebze’de ki önemli bir açığı kapatacak olan her türlü video ve resimlerin profesyonel ortamda çekiminin yapılacağı 3 katlı stüdyonun açılışında ayrıntılar dikkat çekti. Konukları karşılayan sanatçıların eşsiz müzik ziyafeti eşliğinde ki açılışta, davetlilere ikram edilen çiçekler, kurdale kesimi ve pasta ikramı taktir topladı. Fil Ajans ile Gebze’de kısa sürede önemli mesafe kat eden, bir çok önemli kuruluşa hizmet veren Gülseren Parlakoğlu, yeni stüdyosu ile daha büyük işlere imza atmayı amaçlıyor. Açılışa katılan GTO Başkanı Nail Çiler’in, Gülseren Parlakoğu’nun hem genç, hem de kadın girişimci olarak Gebze’de ki ciddi bir açığı kapatacak adımlar atmasından duyduğu memnuniyetle karşıladıklarını belirterek, “Biz GTO olarak, tüm iş insanlarımızı destekliyor ve yanlarında olmaya gayret gösteriyoruz. Ancak, gençlerin ve kadınlarımız iş alanında yenilikçi, çağdaş, başarılı adımlar atması bizleri daha çok mutlu ediyor. Gebze’de olmayan bir hizmeti hayata geçirdikleri için Fil Ajansı ve Gülseren kardeşimizi tebrik ediyorum, yeni işletmesinin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

TEŞEKKÜRLER GEBZE
Uzun süre Gebze’de yaşayan, İstanbul’da başlayan iş yaşamını, İzmir’e de taşıyan ve bir süre önce Gebze’de Fil Ajans ile çalışmaya başlayan Gülseren Parlakoğlu, “Gebze’de hizmete açtığımız ajansımız kısa sürede Gebzelilerden yoğun ilgi gördü. Kendi işlerimiz için profesyonel çekimler için İstanbul’a gitmek zorunda kalıyorduk. Bugün Eskihisar’da hizmete açtığımız stüdyomuz hem bizlerin, hem de Gebze’nin bu alanda ki sıkıntısını çözmüş olacak. Açılışımızda bizleri yalnız bırakmayan Ticaret Odası Başkanımız başta olmak üzere, aile dostumuz, abim gibi gördüğüm Oğuz Şerifalioğlu, Muhammet başkanım, Veysel abim, tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum. İlk günden itibaren Fil Ajans’a güvenen, ilgi gösteren tüm Gebzelilere de bu vesile ile teşekkürü bir borç görüyorum” dedi.

Kaynak: Medyatik Haber